Koziorożec, Strzelec i Rak – Co tatusiowie są najlepsze?

Dzieci rozpoznają go najszybciej: "Mój tata jest najlepszy!" To jest dobra rzecz! Ale każdy tata przynosi kolejne ojciec cechy. Znak może być gwiazdą! Który zodiaku dokonać najlepszych ojców, mówimy tutaj.

Koziorożec, Strzelec lub raka - co ojcowie przynieść najlepsze cechy Papa?

© iStock

Znaki i ich tata cechy

Gorąca końcówka są ojcowie Koziorożec, karabin i raka. Wynik z praktycznych umiejętności organizacyjnych, niezawodności i empatii. A co z drugą gwiazdą podpisać? Wszystkie z nich są obdarzone wieloma znakomitymi ojciec cech. Ale zobaczyć na własne oczy, co daje potencjał Papa partnera:

Wodnik (21 stycznia-19 lutego): Przyjaciel
ojcowie Aquarius są znane ze swoich twórczych metod edukacyjnych. Wygłupów są zawsze tam, przyjaciele są zawsze mile widziane - i jest uważany przez nich, wyjątek potwierdza regułę. Nudne robi z takim tatusiem nie jest gwarantowana! Jednak zbyt koleżeńsko edukacja dla matek, mogą być małe wyzwanie ... Dlatego dla nich: Aquarians może, powinien i musi teraz a następnie zwolnił w swoim rozmachem.

Ryby (20 lutego-20 marca): wyobraźni
Rybie Papas zdobyć ich bujnej wyobraźni i jej miłość do natury. Jeśli pomysły rzemieślniczych lub eskorta na wycieczkę do lasów są poszukiwane w przedszkolu: ojcowie te są zawsze chętnie tam i przekonać ich z oryginalnych pomysłów i entuzjazmu.
Jednak Papas, którzy rodzą się pod znak zodiaku Ryby, często obawiają ojców, którzy także unika konfliktów, gdzie się da. Dla odpowiedniego Mamas co nie zawsze jest łatwe. Ale z jego wielu zalet, ryby-tatusiowie zrobić ten mały mankament szybko składa się na to.

Baran (21 marca do 20 kwietnia): Główny
Baran mężczyźni są ojcowie przygód - i kochają podbić świat ze swoimi dziećmi. domy drzewa, salto na trampolinie, namioty w ogrodzie - Baran Papas wyczyniają dla każdej przygodzie. Nawet jeśli mama zatrzymuje się serce, gdy młodszy leci ze wszystkimi entuzjazm w powietrzu i kije prawie do sufitu.
I nie byłoby jeszcze jedno: Baran ma rogi. To wiele mówi. Są szczęśliwe czasy uparty, to również nie wiele się zmieni, gdy stają się ojcami. Więc upewnij się, że Twoja Najdroższa będzie nalegać na własnych metod nauczania, konflikty są nieuniknione tam. Również na hobby Spośród "Przed dni dzieci" będzie zachowywał. Mama potrzebuje go, bo czasami "Znajomi i krewni" gwizdać powrotem.

Byk (21 kwietnia-20 maja): Solidny
Bull Papas ze względu na ich dobrą niezawodność. Twoje dziecko będzie zawsze wiedzieć: ojciec jest tam dla mnie! Sto procent. Nie ma problemu jest zbyt profanum to nie dyskusja zbyt męczący. To również korzyści wam: Jeśli twój partner jest w podróży z dziećmi, możesz być zawsze pewny, że twój partner ma wszystko pod kontrolą. Pozazdroszczenia jest pokój, który stawia jako Papa dnia! I kolejna specjalność Bull Papas: Są zadbane. Nie zawsze muszą w gospodarstwie domowym - ale jeśli chodzi o finanse, ubezpieczenia i regularne U-testów: ojcowie Bull mieć wszystko pod kontrolą.
Mała wada: Nowe rzeczy w porównaniu do jak ustawić podejrzanych byków. Znajduje to również odzwierciedlenie w dorastaniu dzieci. Aż Papa przekonany, że młodszy dobrym kucharzem może łyżka sam bulion, może trwać bardzo długo.

Bliźnięta (21 maja-21 czerwca): Odkrywca
Twins Papas zapalonych odkrywców i cieszymy się wszyscy, że potomstwo może nowy. Entuzjazm Papa dla niemowląt, a później także dla dużych dzieci balsam dla duszy delikatnej dziecięcej i sprawia, że ​​dla dobrego pewności siebie. Ciekawość Papa jest dużym plusem w pierwszych latach, ale później ciekawi pytania Ojciec może również łatwo nerwów. Bliźniacy Papa jest odpowiedzialny za czytanie i uczenie się: przewijanie książki z obrazkami, praktyki matematyki i nauczyć słownictwa francuskiego, który jest jego zawód. Z ojców bliźniaczych Action zawsze jest koniecznością! Ale uważaj, jeśli dziecko z temperamentem taty nie może nadążyć ...
Prawdziwy problem bliźniąt: Decyzje nie są ich sprawa. Przedszkole Montessori czy opiekunka? Czekolada lub nakrętka ciasto na urodziny? Rodzeństwo tak czy nie? Z podwójnym Papas tam często przychodzi tylko jedną odpowiedź: dobre pytanie następne pytanie! Ponieważ jest to ważne, że mama jest zdrowa przeciwwaga i szybki, pragmatyczne decyzje spada.

Rak (22 czerwca-22 lipca): soulful
Czyste decyzje emocje i serce - to rak-Papas. Czują i cierpią z ich dziećmi i szybko znaleźć dobrą linię, jeśli chodzi o obawy i potrzeby dzieci. Ponieważ rak Papas czuć tak dużo, czujesz, wiedząc, że są dobre rozmówca, właściwość, która nie przynosi dużo tatusiów, ale jest bardzo ważne dla dzieci. Później w okresie dojrzewania tata jest wtedy często doradcą i powiernikiem. Nawiasem mówiąc, zapewnić im spokój i bezpieczeństwo w domu.
Druga strona medalu: tatusiowie nowotworowe są czasami straszne melancholii. Z faktu, że nie będzie wkrótce Large od najmłodszych, nie radzą sobie dobrze. A to już zaczyna, kiedy dziecko staje się dzieckiem ...

Lew (23 lipca-23 sierpnia): Model
ojcowie Lion pójść pewnie i zdecydowana przez życie - i dlatego są dobrym wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. Będą one motywować swoich dzieci zawsze próbować nowych rzeczy. Czy jest to nowy sport, spotkanie z kolegami lub syryjskich podróży do Omanu - pomagają zobaczyć świat z otwartymi oczami, aby ich dzieci.
Dobrą pewność siebie ojców lew ma swoje wady: Z krytyka nie mogą zrobić wiele. Dla mam trudnej codzienności, ponieważ na pewno znają swoje dzieci lepiej w wielu sytuacjach.

Panna (24 sierpnia-23 września): Solidny
Młodzi mężczyźni zabrać go bardzo dobrze - i młode mamusie znaleźć w nich niezawodne ojciec znowu: Fiolka gwarantowana jest podawany we właściwym czasie i przy optymalnej temperaturze. A jeśli mama kreślenia rano, że młodszy nosić grubą kurtkę, Papa posiada off, gdy temperatura osiąga wartości puli popołudnie.
Dla zabawy Papas mają mieć z Virgo Zawsze! Historie nonsens, pojedynki Tickle i innych absurdów - bo dzieci są w dobrych rękach ich Virgin Papas.

Waga (24 września-październik 23): Creative
Wagi są kreatywni! W zakresie majsterkowania i Lepiąc garnki zawsze mają pomysł. Jeden robi dobre gwarancje Libra Papa: On zapewnia, że ​​żadne z jego dzieci zaniedbane. ważne dla bilansów Ojców: Harmonijne życie rodzinne i porządny dom. Ale włożyli wiele wysiłku i dużo czasu.
A ponieważ są one oparte na życiu rodzinnym tak droga, działają one ryzyko już nie wystarcza, aby zwrócić uwagę na siebie i zrobić więcej niż jest dla nich dobre - przepalenia słowo. A Papas ze znakami zodiaku przynieść równowagę nawet niewielka wada z: często nie są one tak stanowczy jak byliby w codziennej walce o bedtimes, czekolada zakazu i kask obowiązkowy.

Skorpion (24 października-22 listopada): Ekspres
Skorpiony mają bardzo cienkiej anten i czuć się zawsze szybko, jak robi jej dziecko. Są one odpowiedzialne w młodej rodziny dla przytulają, przytulanie i roznosić. W Scorpion ojcowie zawsze można polegać. I można spodziewać się nowych wyzwań w zasadzie. Savvy szybko, że muszą wstrząsnąć swoje życie za życie dziecka i są zadowoleni z nowych modeli pracy, aby odzwierciedlić biuro w domu, itp w celu utrzymania tył jej zadaniem jest jej partnerem. Scorpion i ojcowie nie mają wielką zaletę: są rozluźnione. Prawie zawsze.

Strzelec (23 listopada-grudzień 21): przedsiębiorczy
Strzelec Papas są przedsiębiorczy, a ich jest zawsze coś się dzieje. Junior chce zaprosić trzy przedszkola przyjaciół pobyt? Śmiało! Tata buduje kiedykolwiek namiot w ogrodzie i podgrzewa ogień dla francuskiego chleba. On jest inspirowanie podstawowym nowych rzeczy - i inspiruje inny sposób swoje dzieci ze swoich oryginalnych pomysłów. Strzelec Papas są wspaniali ludzie - i wielcy ojcowie. Bo oni ucieleśniają nie niższej niż ideałom jak prawda, sprawiedliwość i ludzkości.
Główną wadą, jednak mają też: są niecierpliwi. Ponieważ mama jest popyt jako rekompensatę - bo dzieci nie mają poczucia czasu, nie mogą realizować wszystkie Papa porady same i są daleko od dobrze.

Koziorożec (22 grudnia-20 stycznia): Praktyczna
Capricorns odpowiedzialny za praktyczne rzeczy są: Zaczyna się od przyznawania pralki - i kończy się utworzenie trampolinie. W między budują ze swoich dzieci nawet Soapbox i praktyka dla następnej prezentacji. Kolejną wielką cechą: W Capricorn Papas mogą liczyć zawsze. I last but not least: ojcowie Koziorożec upewnić się, że dom na przytulny gniazdo. Podsumowując: Te tatusiowie są po prostu świetne. Masz tylko jeden mały haczyk: są ambitne. Czasami zbyt ambitne. Co powoduje, że czasami nie udaje się wczuć się w ich dziecka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =