Kolorowe tkaniny kornet dla chłopców i dziewczynek

Kornet z ABC - pasuje dla dziewczynek i dla chłopców. Pokażemy Ci, jak spreparować materialną Cornet. umiejętności szycia nie trzeba go.

Materiał do Schultüte tkaniny

Tkanina kornet z ABC

© 2015 Cristophorus wydawnictwa

• Schultüte puste, 70 cm
• substancja żółtej, o wymiarach 50 x 65 cm
• kwiatowy, 50 x 60 cm
• pasy, 45 x 70 cm
• wstążka „kwiaty” w kolorze różowym
• topliwe sieci, 8 x 40 cm
• gorący klej
• klej tkaniny
• szablon okładki i napis

Oto jak: Instrukcje

➤ wydrukować szablony w formacie DIN A4. Upewnij się, że drukarka nie kurczy szablonów przez pomyłkę. Arkusz cięty na powłokę polimeru składa się z ośmiu kopii. Są one odpowiednio ponumerowane. Dodaj wszystkie przedmioty w dużej ciętej blachy, a następnie przenieść je do tkaniny.

cięcia ➤ kwiatowy materiał na torebki według szablonu A (aż do górnej części linią przerywaną), przez dodanie 1 cm dla pokrycia na górnej krawędzi. Do woreczka do góry cięcia pasy tkaniny z wycinania nożyc po prezentacji C, linia A. Tylko duże tkaniny puste, a następnie trzymać puste miejsce za cynk do smakołyków, składane górną krawędź wewnątrz dodawanie i naprawić.

➤ Na tulei pasy tkaniny wyciąć pasmo 17 x 70 cm, wzdłużnie dwukrotnie układających i zakrzywiania długości krawędzi tnących z Kräuselfaden do 62 cm. zamocować taśmę tkaniny do wewnętrznej krawędzi worka gorącym klejem i EVERT do zewnątrz. Żółty tuleja (40 x 65 cm) w tym miejscu bez zakłóceń. Aby to zrobić, należy użyć gorącego kleju.

żelaza ➤ topliwej internetową na odpowiednim rozmiarze kawałek żółtej substancji, która wspomaga 6 przeniesione do tyłu w sieci i wyciąć. następnie umieścić litery na tutka i zamocować go za pomocą kleju tkaniny.

➤ Schultüte z upominki wypełnienia tkaninę mankietu 15 cm obracać wewnątrz oraz wiążą się z taśmy pętli.

Nasza rada: Jeśli chcesz nachbasteln Cornet dla chłopca, a następnie dostosować wybór kolorów materiałów odpowiednio. Konstrukcja kostki cukru jest tak obojętny, że może dobrze dostosować się do życzeń swojej Childs.


Christopher Wydawca: tyta wykonujemy nawet

Od: tyta zrobić samemu! Po prostu z papieru & płótno
Marion Dawidowski

Brawo, pierwszy dzień szkoły jest tutaj! Co może brakować, ponieważ w żadnym wypadku? Się wybrzuszenie, pstrokacizna Oczywiście Schultüte. A ponieważ Schultüte duma każdy pierwszy równiarki, jest również bardzo szczególny musi tu - najlepiej domowej roboty! Czy z zabawnymi sowy, niebezpiecznego pirata, chytrym lisem lub wielokolorowe kwiatów: Te fantazyjne traktuje wykonane z tkaniny, papieru i czuł każdy pierwszy równiarka jest jego ulubionym przedmiotem.

48 stron, około 9,99 euro
>> Więcej informacji i zamawianie

© 2015 Christopher Verlag GmbH & CO

 galeria


Brawo, pierwszy dzień szkoły! Co rodzice mogą umieścić swoje pierwsze równiarki w tornistrze, kliknij tutaj!

 galeria


W nabyli nawet początkujący nie będzie w krótkim czasie niewielka grzywna torba rodzeństwo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 26 = 27