Oğlak, Yay ve Kanser – Ne babalar en iyisidir?

Çocuklar en hızlı bir şekilde tanımak: "Babam en iyisi!" Bu iyi bir şeydir! Fakat her baba başka baba-nitelikleri getiriyor. Burcun Olabilir! Burç iyi babalar yapmak hangisi, burada size.

Oğlak, Yay veya kanser - hangi babalar iyi Papa plana çıkaran?

© iStock

İşaretler ve babaları nitelikleri

Sıcak ipucu Oğlak, tüfek ve kanser babalardır. Pratik organizasyon becerileri, güvenilirlik ve empati ile skor. Ya diğer yıldızı hakkında imzalamak? Hepsi çok büyük baba-nitelikleri ile kutsanmış vardır. Ama baba potansiyel partnerinizi ne getireceğini kendiniz görün:

Kova (19 Ocak 21 Şubat): arkadaş
Kova babalar yaratıcı eğitim yöntemleri için bilinir. arkadaşlar her zaman beklerim, her zaman vardır oyalanıyoruz - ve onlar tarafından kabul edilir, istisna kuralı kanıtlıyor. Sıkıcı böyle bir baba garanti ile alır! Kovalar ve şimdi ve sonra kendi élan yavaşladığı edilmelidir gerektiğini olabilir: Ancak, anneler için çok yoldaşça eğitim onlar için Dolayısıyla küçük bir meydan okuma ... olabilir.

Balık (20 20-Mart Şubat): Hayali
Balık Papas onların coşkulu hayal gücü ve doğaya olan aşkı ile skor. zanaat fikirler veya ormanlara yolculuk için bir eskort anaokulunda aranır varsa: Bu babalar her zaman mutlu ve özgün fikirler ve çok heyecanla onları etkilemek.
Ancak, Zodyak'ın altında doğarlar Papas, Balık, ayrıca uzak çatışmalar, gelen her yerde onlar için utangaç genellikle endişeli babalar imzalarlar. İlgili Mamas için her zaman kolay olmadığı. Ama avantajlarıyla, balık babalar hızla bunun için yapılmış bu küçük bir eksiklik olun.

(20 Nisan için 21 Mart) Koç: Baş
Koç erkekler maceracı babalar vardır - ve onların çocukları ile dünyayı fethetmek için seviyorum. trambolin üzerinde takla Ağaç evler, bahçede çadır - Koç Papas kadar herhangi macera içindir. anne kalbi durur bile, genç havada tüm coşku ile uçan ve eğer neredeyse tavana yapışır.
Ve bir şey daha var olacaktır: Koç boynuzları var. Bu bir şey söylüyor. Onlar onlar babalar olunca değişecek da çok değildir, mutlu anlar inatçıdır. Yani eğitim kendi yöntemleri üzerinde ısrar olacaktır Sevgili o kendini emin, çakışma kaçınılmazdır olun. Ayrıca hobiler üzerine "çocuk gün önce" o tutacak. Anne ona ihtiyacı bazen çünkü "Eş dost" geri ıslık.

Boğa (20 Nisan 21-Mayıs): Güvenilir
onların iyi güvenilirlik nedeniyle Bull Papas. Çocuğunuz her zaman bilecek: baba benim için orada! Yüzde yüz. Sorun çok saygısız, hiçbir tartışma çok yorucu olduğunu. Bu aynı zamanda size yarar: eşiniz çocuklarla seyahat ediyor, her zaman eşiniz her şeyi kontrolü altında emin olabilirsiniz. Kıskanılacak o güne Papa olarak koyar barış! Ve Bull Papas'a başka uzmanlık: Onlar düzenlisin. Her zaman değil mutlaka evde - ama kadarıyla finans, sigorta ve düzenli U test olarak: Bull babalar kontrolü altında her şey var.
Küçük dezavantaj: Yeni şeyler şüpheli boğa ayarlamak ister karşılaştırılır. Bu aynı zamanda çocukların büyürken yansır. Papa genç iyi bir aşçı yalnız suyu kaşık yapabileceğimiz inancıyla kadar, uzun bir süre alabilir.

İkizler (21 Mayıs 21 Haziran): kaşifi
İkizler Papas hırslı kaşifler ve tüm bekliyoruz o yavruları yeni can. Büyük çocuklar için Papa'nın bebekler için ve daha sonra da coşku çocukların hassas ruhu için balm ve iyi bir özgüven sağlıyor. Papa merakı sonradan babasının meraklı sorular Ayrıca kolayca sinirler ilk yıllarda önemli bir artı, ama. İkizler Papa okuma ve öğrenme sorumludur: kaydırma resim defteri, uygulama matematik ve öğrenmek Fransız kelime, bu onun meslektir. ikiz babalar ile Eylem her zaman bir zorunluluktur! Babamın mizaç ile bebek takip edemiyorum Ama eğer dikkat ...
İkizlerde Gerçek sorun: Kararlar kendi şey değildir. Montessori kreş veya çocuk bakıcısı? Doğum günün için çikolata ya da somun kek? Evet ya da hayır kardeş? Orada ikiz Papas ile sık sık tek cevap geliyor: İyi soru, bir sonraki soru! o önemli olduğundan anne sağlıklı bir karşı ağırlık ve hızlı, pragmatik kararlar düşer olduğunu.

Kanser (22 22-Haziran-Temmuz): Duygulu
Saf duygu ve kalp kararları - bunlar kanser Papas bulunmaktadır. Onlar hissetmek ve çocukları ile acı ve endişeleri ve çocukların ihtiyaçları söz konusu olduğunda çabucak iyi bir satırı bulun. Kanser Papas çok düşündüğümüzden, onlar iyi muhatap, babalar bir çok getirmez bir özellik olduğunu bilerek, hissediyorum, ama çocuklar için çok önemlidir. Ergenliğin sonlarında baba daha sonra sık sık bir danışman ve sırdaş olduğunu. Bu arada, evde huzur ve güvenliğini sağlamak.
madalyonun öteki tarafı: Kanser babalar melankoli bazen korkunç. Aslında ile yakında Büyük değil küçük olanlar, onlar iyi değil baş edeceğini. bebek bebek olduğunda Ve bu zaten başlıyor ...

Aslan (23 Temmuz 23 Ağustos): Model
Aslan babalar güvenen ve ömrü boyunca iradeli go - ve dolayısıyla çocukları için iyi bir rol model vardır. Onlar yeni şeyler denemek için her zaman çocuklarını motive edecektir. yeni bir spor, Suriye sınıf arkadaşları ya da Umman gezisi ile bir toplantı olsun - onlar çocuklarına açık gözlerle dünyayı görmek için yardımcı olur.
aslan babaların iyi özgüven olumsuz yanları vardır: onlar çok yapamaz eleştiri ile. Anneler zor günlük yaşam için, onlar birçok durumda çocuklarının daha iyi tanımak için emin çünkü.

Başak (23 Ağustos 24 Eylül): Güvenilir
Genç erkekler çok iyi götürün - ve genç Anneler onlarla tekrar güvenilir bir baba bulmak: Flakon doğru zamanda ve en uygun sıcaklıkta beslenen güvence altındadır. Anne genç kalın ceket giymek o sabah komplo eğer sıcaklık havuz değerleri öğleden ulaşırsa Ve baba kapalı tutar.
Eğlence için Papas hep Başak ile sahip olmak vardır! Saçma hikayeleri, gıdı düellolar ve diğer ahmaklık - çocuklar kendi Bakire Papas'a ellerde çünkü.

Terazi (23 Eylül 24 Ekim): Yaratıcı
Ölçekler yaratıcı vardır! uğraşının ve pottering açısından her zaman bir fikrim var. Bir Terazi Papa iyi garanti eder: O çocukların hiçbirinin ihmal emin olur. bakiyeleri Babalar önemli: Ahenkli aile hayatı ve iyi bir ev. Ama çaba ve çok zaman koydu.
Kelime tükenmişlik - onlar aile hayatına bu kadar sevgili dayanır çünkü, bunlar artık yeterince kendine dikkat etmek ve onlar için iyi olandan fazlasını yapmak için riski vardır. Ve burçlar ile Papas ile hatta küçük kusur denge getirmek: genellikle onlar yatma saati, çikolata yasağı ve kask zorunlu için günlük mücadelede kullanılanlar kadar iddialı değil.

Akrep (22 Ekim 24 Kasım): yapımcısı
Akrepler çok ince antenleri var ve her zaman hızlı o çocuğunu alır gibi hissediyorum. Bunlar, snuggling sarılma ve etrafında taşımak için genç ailede sorumludur. Akrep ise babalar hep güvenebilirsiniz. Ve prensip olarak yeni sorunlar bekleyebilirler. Onlar bir çocuğun yaşam için hayatını sarsmaya ve eşine işini arkasını tutmak için vs ev ofis, yansıtacak yeni çalışma modelleri hakkında mutlu olduklarını çabucak Savvy. Ve Akrep babalar büyük avantaj yok: onlar rahat. Neredeyse her zaman.

Yay (21 Kasım 23 Aralık): Girişimci
Onları her zaman bir şeyler oluyor olduğu ile Yay Papas, girişimci bulunmaktadır. Genç kalmak için üç anaokulu davet istiyor? Devam et! Baba hiç bahçesinde çadır kurar ve Fransız ekmek için ateş ısıtır. O yeni şeyler için temel ilham - ve onun özgün fikirleriyle diğer yolu onun çocukları ilham veriyor. ve büyük babalar - Yay Papas harika insanlardır. onlar doğruluk, adalet ve insanlık olarak ideallerin daha düşük somutlaştırmak için.
Önemli bir kusur, ancak, onlar da vardır: sabırsız. Mama tazminat olarak talep olduğu için - çocuk Zaman duygusu var çünkü, aynı bütün ipuçlarını Papa uygulamak ve ince uzaktır olamaz.

Oğlak (20 22 Ocak Aralık): Pratik
Oğlaklar pratik şeyler sorumludur: Bu çamaşır makinesi verilmesi ile başlar - ve trambolin oluşturma çalışmasıyla sona erer. Onların çocukları sonraki sunum için bile bir kürsü ve uygulama ile inşa Arada. Başka büyük özelliği: Oğlak Papas'a olarak DAİMA güvenebilirsiniz. Ve son ama en az: Oğlak babalar emin olun rahat bir yuva için bir ev. Özetlemek gerekirse: Bu babalar sadece harika. Yalnızca bir küçük yakalamak vardır: hırslı. Bazen aşırı hırslı. Sonuç ile bazen çocukları ile empati yönetmek kalmamasıdır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =