erkekler ve kızlar için renkli kumaş kornet

ABC ile bir kornet - kızlar ve erkekler için uyuyor. Biz nasıl malzeme kornet zanaat göstereceğiz. Dikiş becerileri bunu gerekmez.

Kumaş Schultüte için malzeme

ABC Kumaş külâh

© 2015 Cristophorus yayın

• Schultüte boş, 70 cm
• sarı, 50 x 65 cm madde
• çiçek kumaş 50 x 60 cm
• çizgili kumaş, 45 x 70 cm
• kurdele "çiçekler" in Pink
• eriyebilen ağ, 8 x 40 cm
• sıcak tutkal
• Kumaş yapıştırıcı
• kapak ve yazılarınız için şablon

İşte nasıl: Talimatlar

➤ DIN A4 formatında şablonlar yazdırın. Yazıcı yanlışlıkla şablonları küçültmek olmadığından emin olun. Polimer kaplama için kesilmiş tabaka sekiz baskılar oluşur. Bu uygun şekilde numaralandırılmıştır. Büyük bir kesim sayfasına tüm öğeleri ekleyin ve kumaş bu aktarın.

Şablon A (noktalı çizgi ile üst kısım) göre torba için çiçek malzeme, böylece üst kenarında bir zarf için 1 cm 'lik ilave ➤ kesti. torba için en bir çizgi, sunum C sonra makası oya çizgili kumaş kesti. Sadece boş büyük kumaş, daha sonra içeri doğru ilave üst kenarına katlanır, muamele etmek için uç boş sopa ve düzeltin.

➤ çizgili kumaş kol için çift büküm ve 62 cm bir Kräuselfaden uzun kesici kenarları kıvırma uzunlamasına, 17 x 70 cm'lik bir şerit kesilir. dışarı doğru sıcak tutkal ve tersine çevirecek olan iç torba kenarı kumaş şeridi tamir. sorunsuz bu alanda sarı kovan (40 x 65 cm). Bunu yapmak için, sıcak tutkal kullanın.

demir ➤ eriyebilir web geri transfer 6 yardımcı sarı bir madde bir uygun büyüklükte bir parça üzerinde Web ve kesip. Daha sonra kornet harfler yer ve kumaş yapıştırıcı ile sabitleyin.

küçük hediye manşet kumaş dolgu ile ➤ Schultüte 15 cm içeri doğru çevirin ve döngü bant ile bağlanır.

Bizim ipucu: Eğer bir çocuk için kornet nachbasteln istiyorsanız, o zaman buna göre malzemelerin renk seçimi ayarlayın. küp şeker tasarımı sizin Childs isteklerine de uyum sağlayabilir ve böylece tarafsızdır.


Christopher Yayınevi: Schultüten bile yapmak

Gönderen: Schultüten biz kendin yap! Oldukça basit kağıttan yapılmış & bez
Marion Dawidowski

Yaşasın, okulun ilk günü burada! Ne hiçbir durumda çünkü eksik olabilir? Bir şişkin, rengarenk Schultüte kursu. Ve Schultüte her ilk sınıflar gururu yüzünden, aynı zamanda çok burada özel şart olduğunu - tercihen ev yapımı! komik baykuş, tehlikeli korsan, sinsi bir tilki ya da çok renkli floral ile olsun: kumaş, kağıttan yapılmış bu hayali davranır ve her birinci sınıf öğrencisi hissetti sevdiği konudur.

48 sayfa, yaklaşık 9.99 Euro
>> Daha fazla bilgi ve sipariş

© 2015 Christopher Verlag GmbH & eş

 galeri


Yaşasın, okulun ilk günü! Okul çantasında ilk-greyderler koyabilirsiniz Ne ebeveynler, burayı tıklayın!

 galeri


kazanılmış başlayanlar bile değil kısa sürede küçük bir ince kardeş çanta olacak.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =