Kozorožec, Strelec a rakovina – Čo otcovia sú najlepšie?

Deti rozpoznať najrýchlejšie: "Môj otec je najlepší!" To je dobrá vec! Ale každý otec prináša ďalšie svokra vlastnosti. Mohol by to byť hviezda znamenie! Ktorý Zodiac čo najlepšie oteckov, my ti tu.

Kozorožec, Strelec alebo rakovina - otcovia prinášajú najlepšie Papa vlastnosti?

© iStock

Znaky a ich otec kvality

Horúci tip sú Baran, pušku a rakovinou otcovia. Hosťujúci celok s praktickou organizačné schopnosti, spoľahlivosť a empatie. A čo tá druhá hviezda podpísať? Všetky z nich sú obdarení mnohými skvelým otcom akosťou. Ale vidieť na vlastné oči, čo Papa potenciál prináša svojho partnera:

Vodnár (21.januára-19.februára): Priateľ
otcovia Aquarius sú známe pre ich tvorivé vzdelávacích metód. Flákať okolo sú vždy tam, priatelia sú vždy vítané - a je považovaný za nimi, výnimka potvrdzuje pravidlo. Nudný to dostane sa tak otec nie je zaručená! Avšak, príliš kamarátsky vzdelanie pre mamičky môže byť malý výzva ... Preto je pre nich: The Vodnári môžu mala a musí tu a tam sa spomalil v ich elánu.

Ryby (20.februára-marec 20): nápadité
Fish-Papas skóre s ich bujnú fantáziu a jej lásku k prírode. Ak nápady remeslá alebo sprievod na cestu do lesov hľadať v materskej škole: Títo otcovia sú vždy tam šťastný a dojem je s originálnymi nápadmi a nadšením.
Avšak, Papas, ktorí sa narodili na základe znamenia zverokruhu Ryby, často úzkosti otca, ktorý tiež sa vyhýbať konfliktom, kde sa dá. Pre zodpovedajúce Mamas čo nie je vždy jednoduché. Ale s mnohými výhodami, rybie-oteckov, aby tento malý nedostatok rýchlo vynahradil.

Baran (21. marca do 20. apríla): Hlavná
Baran ľudia sú dobrodružné otcovia - a oni milujú dobyť svet so svojimi deťmi. Strom domy, salto na trampolíne, stany na záhrade - Aries Papas sú až na akékoľvek dobrodružstvo. Dokonca aj v prípade, že matka sa zastaví srdce, v prípade, že junior je lietanie s nadšením vo vzduchu a prilepí takmer až k stropu.
A mala by existovať ešte jedna vec: Baran majú rohy. Ktorý hovorí, že veľa. Sú šťastné časy tvrdohlavý, je to tiež nie je moc sa zmení, keď sa stanú otcami. Takže sa uistite sa, že vaše Najdrahšie bude trvať na svojich vlastných metód vzdelávania, konflikty sú tam nevyhnutné. Aj na koníčky časti "Pred detské dni" bude držať. Mama ho potrebuje, pretože niekedy "Známi a príbuzní" pískať späť.

Býk (21.apríla-20.mája): Spoľahlivý
Bull Papas vzhľadom na ich dobrej spoľahlivosti. Vaše dieťa bude vždy vedieť: Otec je pre mňa! Sto percent. Žiadny problém je príliš profánne to, žiadna diskusia príliš namáhavé. To vám tiež ťaží: Ak váš partner cestuje s deťmi, vždy môžete byť istí, že váš partner má všetko pod kontrolou. Závideniahodné je mier, ktorý mu dáva ako Papa na deň! A ďalšie špecialita Bull Papas: Sú upravene. Nie vždy nutne v domácnosti - ale pokiaľ ide o financie, poistenie a pravidelné U testov: otcovia Bull mať všetko pod kontrolou.
Malý háčik: Nové veci sú v porovnaní s podobnými nastaviť podozrivé býkmi. To sa tiež odráža v vyrastať detí. Kým Papa presvedčený, že junior dobrý kuchár lyžice vývar sám, môže trvať dlhú dobu.

Gemini (21 máj-jún 21): Objaviteľ
Dvojčatá Papas sú vášnivý prieskumníci a tešíme sa na všetko, čo potomstvo môže nový. Nadšenie Papa je pre bábätká a neskôr aj veľké deti balzamom pre detskú jemnú dušu a vytvára dobré sebavedomie. Kuriozitou Papa je veľké plus v prvých rokoch, ale neskôr zvedavých otázok na otca možno tiež ľahko nervy. Dvojčatá Papa je zodpovedný za čítanie a učenie: scroll obrázkové knihy, zdravotné matematiky a učiť francúzskej slovnej zásoby, ktorá je jeho profesie. S dvoma otcovi podujatia je vždy potrebné! Ale pozor, ak dieťa s otcom temperamentu nemôže držať krok ...
Skutočný problém u dvojčiat: Rozhodnutie nie je ich vec. Montessori škôlka alebo stráženie detí? Čokoláda alebo matice tortu k narodeninám? Súrodenec áno alebo nie? S dvojitým Papas tam často prichádza iba jednu odpoveď: Dobrá otázka, ďalšiu otázku! Vzhľadom k tomu, že je dôležité, aby mamička je zdravá protizávažie a rýchle pragmatické rozhodnutie pády.

Cancer (22. júna-22.júla): The Soulful
Čisté emócie a srdcovú rozhodnutie - to sú rakovina-Papas. Majú pocit, a trpieť so svojimi deťmi a rýchlo nájsť dobrú líniu, pokiaľ ide o záujmy a potreby detí. Vzhľadom k tomu, rakovina Papas cítiť toľko, cítiť, s vedomím, že sú dobré partnerom, vlastnosť, ktorá neprináša veľa oteckov, ale je pre deti veľmi dôležitá. Neskôr v puberte otec je potom často poradcom a dôverníkom. Mimochodom, oni zaistí mier a bezpečnosť doma.
Odvrátenou stranou mince: oteckov s nádorovým ochorením sú niekedy hrozné melanchólia. S tým, že nebude čoskoro Large od maličkých, sa vyrovnávajú nie je dobré. A to je už začína, keď sa dieťa stane dieťa ...

Leo (23 júl až august 23): Model
otcovia lev ísť sebavedome a cieľavedomá po celý život - a preto sú dobrým vzorom pre svoje deti. Budú motivovať svoje deti stále skúšať nové veci. Či už sa jedná o nový šport, stretnutia so sýrskymi spolužiakmi alebo výlet do Ománu - pomáhajú vidieť svet s otvorenými očami, aby ich deti.
Dobrú sebavedomie otcov leva má svoje tienisté stránky: S kritika nemôžu urobiť veľa. Pre mamičky ťažkom každodennom živote, pretože si istí, že poznajú svoje deti lepšie v mnohých situáciách.

Panna (24. augusta-23.septembra): Spoľahlivý
Mladí ľudia si to veľmi dobre - a mladé mamičky nájsť v nich spoľahlivé otca znova: Fľaštička je zaručená privádza v správnom čase a pri optimálnej teplote. A ak je mamička vynesením ráno, že junior nosiť hrubú bundu, Papa zadrží, ak teplota dosiahne hodnotu bazén popoludní.
Pre zábavu Papas majú mať s pannou vždy! Nezmyselné príbehy, Tickle duely a ďalšie inanities - pretože deti sú v dobrých rukách s ich Panny Papas.

Libra (24.Septembra-23.októbra): Creative
Váhy sú kreatívni! Z hľadiska vŕtať a Pöttering majú vždy nápad. Jeden robí dobré záruky Libra Papa: Ten zaisťuje, že žiadny z jeho detí zanedbávaný. dôležité pre zostatky otcov: harmonický rodinný život a slušný domov. Ale dať veľa úsilia a veľa času.
A pretože sú založené na rodinný život tak drahá, že riskujú, že už nestačí dávať pozor na seba a urobiť viac, než je pre nich dobré - Kľúčové vyhorenia. A Papas s znamení zverokruhu priniesť rovnováhu aj malá chyba s: často nie sú tak asertívny, ako by sa v každodennom boji o bedtimes, zákaz čokoládou a prilby povinné.

Škorpión (24.októbra-november 22): Tvorca
Scorpions majú veľmi jemné tykadlá a cítiť vždy rýchlo, ako to len bude jej dieťa. Oni sú zodpovední v mladej rodine prítulný, maznanie a nosenie. V škorpióna otcovia môžu vždy spoľahnúť. A môžete sa tešiť na nové výzvy v princípe. Pútavé rýchlo, že majú otriasť jej život za život dieťaťa, a sú radi, o nových pracovných modelov, ktoré odrážajú domácu kanceláriu, atď s cieľom udržať zadnú časť jej práce pre svojho partnera. A otcovia Scorpion nemajú veľkú výhodu: sú uvoľnenejšie. Takmer vždy.

Strelec (23. novembra-21.decembra): podnikateľské
Strelec Papas sú podnikaví, s nimi je stále niečo deje. Junior chce pozvať tri materské školy priateľov, aby zostali? Choďte do toho! Táta stavia niekedy stan v záhrade a ohrieva oheň pre francúzsky chlieb ďalej. On je inšpirovať základom nových vecí - a inšpiruje na druhú stranu, jeho deti so svojimi originálnymi nápadmi. Strelec Papas sú veľkí ľudia - a veľkí otcovia. Vzhľadom k tomu, že stelesňujú nie nižšie ako ideály sú pravdy, spravodlivosti a ľudskosti.
Hlavná chyba, však, oni tiež majú: sú netrpezliví. Vzhľadom k tomu, Mama je v dopyte ako náhradu škody - preto, že deti nemajú pojem o čase, nemôžu realizovať všetky tipy Papa rovnaké a nie sú ani zďaleka v poriadku.

Kozorožec (22.prosince-20.januára): Praktická
Kozorožci sú zodpovedné za praktické veci: Začína s udelením práčky - a končí zriadenie trampolíny. Medzi budujú so svojimi deťmi aj Soapbox a praxe pre ďalšie prezentáciu. Ďalšou skvelou funkciou: V Baran Papas môže spoľahnúť vždy. A v neposlednom rade: Kozorožec otcovia uistiť, že domov pre útulné hniezdo. Aby sme to zhrnuli: Tieto otcovia sú proste skvelé. Máte len jeden malý háčik: sú ambiciózne. Niekedy príliš ambiciózny. S tým výsledkom, že sa niekedy nepodarí vcítiť so svojím dieťaťom.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 34