Farebné tkaniny kornút pre chlapcov a dievčatá

Kornút s ABC - hodí pre dievčatá aj pre chlapcov. Ukážeme vám, ako k remeslu materiálne kornút. Šijacie zručnosti, ktoré ju nepotrebujú.

Materiál pre tkaniny kornút

Tkanina kornút s ABC

© 2015 Cristophorus Publishing

• kornút prázdny, 70 cm
• látka žlté, 50 x 65 cm
• kvetinový tkanina, 50 x 60 cm
• pruhované tkaniny, 45 x 70 cm
• stuha "kvety" v ružovom
• fusible web, 8 x 40 cm
• horúce lepidlo
• textília lepidlo
• šablóna pre vekom a nápisom

Tu je návod: Návod

➤ Vytlačte šablóny vo formáte DIN A4. Uistite sa, že tlačiareň nie je zmenšiť šablóny omylom. Rez list pre polymérového povlaku sa skladá z ôsmich výtlačkov. Tie sú podľa toho očíslované. Pridať všetky položky k veľkému rezu listu a prevedie do tkaniny.

rez ➤ kvetinový materiál pre vrecia podľa šablóny A (hornej časti až bodkovaný čiara), čím sa pridá 1 cm pre obálky na hornom okraji. Pre vrecia top znížiť pruhované tkaniny s zikzak po predložení C, riadok a. Iba veľká tkanina prázdny, potom držať polotovar za tip na maškrty, skladanie hornú hranu dovnútra pridávanie a opraviť.

➤ Pre objímky pruhované tkaniny rez prúžok 17 x 70 cm, pozdĺžne dvojitý-lay a curling dlhú brity s Kräuselfaden do 62 cm. pripevnenie pásu do vnútorného vaku okraja s horúcim lepidlom a Evertom smerom von. Žltá puzdro (40 x 65 cm), v tomto priestore hladko. Ak to chcete urobiť, použite horúce lepidlo.

železo ➤ taviteľné tkaninu o vhodnej veľkosti kusu žltej látky, ktorá pomáha 6 prevedená späť na webe a vystrihnúť. potom miesto písmen v kornútku a upevnite ju s textilným lepidlom.

➤ Pod kornút sa malé darčeky vyplniť štruktúru manžety 15 cm zase dovnútra a viažu sa na zipsu.

Náš tip: Ak chcete nachbasteln na kornet pre chlapcov, potom nastavte výber farby materiálov spôsobom. Konštrukcia kocky cukru je tak neutrálny, že to môže dobre prispôsobujú prianiam vášho Childs.


Christopher Vydavateľ: kornút robíme i

Od: kornút my sami! Docela jednoducho z papiera & plátno
marion Dawidowski

Hurá, prvý školský deň je tu! To, čo môže chýbať, pretože v žiadnom prípade? Vydutý, strakatý kornút Samozrejme. A pretože kornút pýchou každej prváčikov, a zároveň je tu veľmi zvláštne musí - najlepšie domáce! Či už s smiešny sova, nebezpečný pirát, mazaným líšky alebo pestro kvetinovými: Tieto fantazijné zaobchádza z textilu, papiera a cítil každú prvú porovnávač je jeho najobľúbenejším predmetom.

48 strán, cca 9,99 eur
>> Viac informácií a objednávanie

© 2015 Christopher Verlag GmbH & čo

 galéria


Hurá, prvý deň v škole! Čo sa môžu rodičia dať svoje prváčikov na školskú tašku, kliknite sem!

 galéria


Gotzen aj začiatočníci nebude v krátkej dobe malá pokuta súrodenec vrece.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 9 =