Pohádka maker – Kdysi Walt Disney

Peter Pan, Popelka nebo Mowgli: K dispozici jsou vzpomínky z dětství hrdinů, kouzelných světech a mají pocit, že všechno se zdá možné. Walt Disney byl vždy synonymem pro tuto kouzelnou cokoliv, co dělá to zvláštní každého filmu. Film začíná "The Pirate Fairy" (June 12) jsme se odvážili exkluzivní nahlédnout do zákulisí duchu Walt Disney nachzuspüren.Es je zde klid. Není mrtvý mlčí, není nepříjemné. Ne. Je to víc, že ​​zbytek, jak je známe z muzeí. Nějak úctou, respektem. Něco je ve vzduchu, který vás automaticky přináší šeptat. A ačkoli slova jsou jen vydechla, že jsou jasně pochopil: „My zachovat tu asi 6,5 milionu jednotlivých výkresů. Nejstarší z nich jsou již přes 90 let. " Fox Carney hrdě se usmívá, když poukazuje na pár vyvolených tužkokreseb. Celé jeho osoby vyzařuje stejný klid jako v celé budově, kde funguje: Animace vědecká knihovna (ARL) Walt Disney.

Knihovna je srdcem Walt Disney Company a Fox Carney svého opatrovníka. Zde jsou uloženy všechny výkresy se Od začátku Disney Studios byly čerpány. Alenka v říši divů, o Šípkové Růžence, Kniha džunglí a Peter Pan: všichni jsou tady, v abecedním pořadí a opatrně položil list po listu do malých beden. Tyto kartotéky jsou dobře tip naplněné dva metry vysoký a základna s tvořivostí, z níž nakonec oživená klasika od Disneyho se objevily. Filmy, které mají také vytvořil hrdiny. Jedním z těchto hrdinů je na tác poukazuje na Carney.

Pohled na původní Skiztzen v animačním vědecké knihovny

V animaci vědecké knihovny jsou uloženy všechny originální výkresy společnosti Disney. Nejstarší kresby jsou přes 90 let.

© Disney

To je Peter Pan. Peter Pan na DIN A-4 listu. Mrtvice mrtvice, sestaveny do jednoduchého náčrtu. Navíc kapitán Hook a Tinkerbell samozřejmě. Podíváte-li se blíže, kterou si všimnete, roční údaje: April 1949 náčrtky 1950 a 51. rukama za zády a pro lepší zobrazení je nakloněna dopředu, dech k dočasnému přerušení. kus papíru ve tváři příliš cenný, příliš jemné tahy tužkou: také automaticky, když škrtil hlas, tělo odmítá vydechnout. Řada nedokázal pojmenovat všechno tady bylo pro celý Walt Disney Company příliš velký, nehmotné především hodnota. Animace vědecká knihovna zachovává individualitu, jedinečnost každého Disney charakter a nakonec i její podstata. A to je víc než pouhý obraz. Cílem je zachovat pohyb, mimiku a gesta každého obrázku.

Doba jízdy - zpátky do začátků

„Také máme tedy naše práce v ARL začalo,“ řekla Peggy Holmes. Napsala příběh pro nejnovější dobrodružství Tinkerbell „Tinkerbell a pirátského víla“. K tomu, animace a produkční tým pustil zvláštní krok. Za vůbec poprvé chtěli V období před první Disney Movies jezdit. Abychom byli přesní, v době, kdy neexistovala Peter Pan, ale kapitán Hook a Tinkerbell - jen mladší verzi. Tvorba mladý James Hook; velká zodpovědnost, vyhledaným celému týmu malou úctu. „Všichni víme, co velcí umělci byli před námi a co oni vytvořili. Pro splnění tohoto požadavku, byla velkou výzvou, „vysvětluje Raymond Shenusay podle animačním týmem.

Původní skica kapitán Hoock

Původní skica kapitán Hook

© Disney

A přesto, vyčerpat hranice mezi tím, co můžete změnit v Hook a nesmí měnit to bylo pro něj především skvělá zábava. On šklebí drze. V tomto úsměvem můžete představit až příliš dobře, co je to radost, že se ve skutečnosti mu dal, aby bylo možné změnit ikonu jako Hook. Péče, ale zůstal na trati. Pohyb, gesta a výrazy obličeje starého Hook úzce studovány v ARL a přeneseny do svého mladšího já. Ale nějak to je především nos. Nos a brada. Dělají Háčky nabízí jedinečný a dát divákům představu o tom, kdo je ve skutečnosti za mladou a půvabnou James.

Je to právě tato tušení, která prochází celým filmem, provokovat zvědavost hlasitě. Lebka skály, pirátská loď a ten pirát s výrazným nosem: nějak ten před neznáma. „Jsou to detaily. Nikdo ve skutečnosti si uvědomuje, že jsou tam, a přesto byste chybět, pokud jsou chybí, „shrnuje Jenni Magee-Cook k věci. Ona je výrobcem „The Pirate Fairy“ a pomohl Peggy Holmes při realizaci svých nápadů. Z nichž jich bylo mnoho. Mladý Hook byl jedním z nich. Holmes vytvořil pro film by další nová postava: Zarina. Zarina by měl být zcela odlišný. Měly by být odlišný od všech ostatních víl. A co víc, měl by dokonce zpochybnit celý svět víl. „Bylo jasné, že Zarina by měla být nepochopen, talentovaný a zvědavý víla, která se nějak nikdy našla své místo v údolí víly,“ řekl Holmes. A tak nechala objevit zcela nový svět Zarina, svět pirátů. A dělá víla i sumárně na kapitána.
"První návrhy byly příliš roztomilý"


Kde bychom byli zpátky v detailech. Koneckonců, víla, která nezapadá do ostatních víly, samozřejmě, potřebuje odlišné konstrukce. Holmes seděl dlouho společně s projektantem Ritsuko Notani a feilten do Zarinas obrázku. „První návrhy byly příliš roztomilé. Zarina musel mít silnější, „více athletic a méně křehké, říká Notani. Ale stále to nesmí ztratit Loving hodnoty. Vyrovnávací akt mezi pirátem a víla dělal asi nejtěžší. Notani: „Kdybychom měli Zarina příliš roztomilý dělal, bylo by nepravděpodobné, že ona sama uteče z domova. ale musí zůstat charakter, který nikdo nechce nic špatného. " Holmes se tedy udržela animační tým, bezesporu ve střehu a požádal svět víl do hlavy.

Náčrtky Zarina v různých pózách

Zarina od hlavy až k patě: práce charakter designér Ritsuko Natoni

© Disney

Takže dát trochu Zarina v Peggy? Nebo alespoň trochu v Peggy Zarina? Když uvidíte drobná ženuška s energický vzhled, který by mohl přesvědčit celý tým z nich, vnést pořádek do vesmíru nepořádku Disney, to je pravděpodobně ještě druhý. „Miluji Peter Pan. Vše, co se změnily naši historii, založený na lásce a úctě k ní, „říká Holmes. Odpovědnost, že máme pro film, všichni je proto vědom zde. Možná proto, že Walt Disney je třeba udělat ve filmech jako společnost. Pracovní tvůrci příběhy zde.
Svět tvůrci pohádky


Něco jako kouzelníci, které vytvářejí kouzelné světy. Vezměte světy, které inspirují srdce dětí, které byly uloveny a obvykle vydrží po celý život. Je to právě tato magické „Něco“, které tvoří kouzlo. Ale v tom spočívá zvláštní povinnost pro tvůrce pohádkových. Na jedné straně je fantastický svět má být zachována Disney s každým filmem, na druhé straně - a to je ještě důležitější - přepravovat každý film také hodnoty: pravou lásku, opravdové přátelství, soucit, věrnost a odvahu. Vlastnosti, které může věřit v dobro. „Svět se jen proto, aby viděli, jak to je, někdy může být docela depresivní. Z tohoto důvodu je nutné, aby si děti věřit. Domníváme se, že sny mohou přijít pravda a nic není nemožné „Zdá Corney říká důrazně. Tento duch Disney tvrdit, že je to pro něj prostě důležité. A zdá se, že jen ten, kdo je stejného názoru, že udělil přívodní útočiště, které hlídá.

 galerie


Byli jsme na návštěvě v DisneyToon Studios a tvůrci "The Pirate Fairy" hit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 + = 49